EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Off
sk: Vypnúť

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Order
sk: Poradie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ago
sk: pred

en: Authentication
sk: Overenie

en: Apply
sk: Použiť

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
