EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Manage
az: İdarə et

en: Unknown
az: Naməlum

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
