EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Off
fi: Pois päältä

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Order
fi: Järjestys

en: Close
fi: Sulje

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Apply
fi: Käytä

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Resource
fi: Resurssi

en: Needs review
fi: Vaatii tarkistusta

en: Master
fi: Isäntä
