EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: On
he: פעיל

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Manage
he: ניהול

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Order
he: סידור

en: Close
he: סגירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ago
he: לפני

en: Authentication
he: הזדהות

en: Apply
he: החל

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
