EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Order
jv: Urutan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
