EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Contents
kn: ಒಳ ಅಂಶಗಳು
