EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Off
nn: Av

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
