EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር
