EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Өскертири

en: Search
ru: Дилээри

en: Name
ru: Ат

en: Save
ru: Шыгжаары
