EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
