EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta4) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
