EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Manage
cs: Správa

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Close
cs: Zavřít

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authentication
cs: Ověření

en: Apply
cs: Použít

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
