EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta6) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
