EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Off
lt: Išjungta

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Order
lt: Tvarka

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: - All -
lt: - Visos -
