EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta6) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
