EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta7) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: On
gl: Activo

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Manage
gl: Xestionar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Order
gl: Orde

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ago
gl: fai

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Apply
gl: Aplicar

en: - All -
gl: - Todo -

en: Needs review
gl: Precisa revisión
