EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta7) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: On
hu: Be

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Manage
hu: Kezelés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Off
hu: Ki

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Order
hu: Rendelés

en: Close
hu: Bezár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ago
hu: óta

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Contents
hu: Tartalom

en: Needs review
hu: Átnézést igényel

en: Asc
hu: Növ

en: Needs Review
hu: Átnézésre vár

en: Master
hu: Mester

en: A boolean indicating the published state.
hu: A tartalom közzétételi állapotát jelző logikai érték.
