EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta7) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: - All -
my: - အားလုံး -
