EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta7) - en to no translation catalogue (29 entries)

en: On
no: På

en: Last Updated
no: Sist oppdatert

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: File
no: Fil

en: Edit
no: Rediger

en: Search
no: Søk

en: Reset
no: Nullstill

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Save
no: Lagre

en: Manage
no: Administrer

en: Unknown
no: Ukjent

en: Off
no: Av

en: Your changes have been saved.
no: Endringene ble lagret.

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Desc
no: Synkende

en: Order
no: Rekkefølge

en: Close
no: Lukk

en: Sort by
no: Sortér etter

en: ago
no: siden

en: Authentication
no: Autentisering

en: Apply
no: Bruk

en: - All -
no: - Alle -

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus

en: Resource
no: Ressurs

en: Contents
no: Innhold

en: Asc
no: Stigende

en: A boolean indicating the published state.
no: Boolsk verdi som angir publisert status.
