EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta8) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Order
te: క్రమం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
