EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta8) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Order
bn: ক্রম
