EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Manage
et: Halda

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Order
et: Järjestus

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authentication
et: Autentimine

en: Apply
et: Rakenda

en: Deploy
et: Liiguta

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Resource
et: Ressurss

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: A boolean indicating the published state.
et: Tõeväärtus näitamaks avaldamise seisu.
