EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta8) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Order
eu: Ordena

en: Close
eu: Itxi

en: ago
eu: duela

en: Apply
eu: Ezarri

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Asc
eu: Goraka
