EZProxy Stanza (8.x-1.0-beta8) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Manage
oc: Gerir

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Off
oc: Desactivat

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Order
oc: Òrdre

en: Close
oc: Tampar

en: Sort by
oc: Triar per

en: ago
oc: i a

en: Apply
oc: Aplicar

en: - All -
oc: - Tot -

en: Needs review
oc: Nécessite una verificacion

en: Master
oc: Maître
