Fast Autocomplete (2.0.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu
