Fast Autocomplete (2.0.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
