Fast Autocomplete (2.0.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Number of results
hu: Találatok száma

en: Relevance
hu: Relevancia

en: Item ID
hu: Elem azonosítója

en: View mode
hu: Nézetmód

en: View modes
hu: Nézetmódok

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Plugin configuration
hu: Bővítmény konfiguráció
