Fast Autocomplete (2.1.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Number of results
az: Nəticələrin sayı
