Fast Autocomplete (2.1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
