Fast Autocomplete (2.1.0) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Number of results
fi: Hakutulosten määrä

en: Relevance
fi: Paremmuusjärjestys

en: Item ID
fi: Artikkelin ID

en: View mode
fi: Näyttötila

en: View modes
fi: Näyttötavat

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
