Fast Autocomplete (2.1.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
