Fast Autocomplete (2.2.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Machine name
eu: Makinaren izena
