Fast Autocomplete (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Name
cy: Enw

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Default
cy: Diofyn

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol
