Fast Autocomplete (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
