Fast Autocomplete (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Machine name
sl: Strojno ime
