Fast Autocomplete (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Plugin
he: פלאגין

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Behavior
he: התנהגות

en: Number of results
he: מספר התוצאות

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: View modes
he: מצבי תצוגה
