Fast Autocomplete (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Search
pt: Buscar

en: Name
pt: Nome

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Ascending
pt: Crescente

en: Descending
pt: Decrescente

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Behavior
pt: Comportamento

en: Number of results
pt: Número de resultados

en: Item ID
pt: ID do Item

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: View modes
pt: Modos de exibição

en: Breakpoint
pt: Ponto de interrupção
