Fast Autocomplete (8.x-1.3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Search
mg: Karoka
