Fast Autocomplete (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Number of results
cs: Počet výsledků

en: Item ID
cs: ID položky

en: Filter by language
cs: Filtr podle jazyka

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: View modes
cs: Režimy zobrazení obsahu
