Fast Autocomplete (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Search
is: Leita

en: Name
is: Navn

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Default
is: Standard

en: Machine name
is: Maskinnavn
