Façade (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Database name
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
