Façade (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Region
is: Øki

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Database name
is: Navn á dátugrunni

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
