Façade (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Database name
ps: توکبنسټ نوم

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: - All -
ps: - ټول -
