Façade (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (40 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Projects
ro: Proiecte

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Region
ro: Regiune

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Database name
ro: Nume bază de date

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Billing Information
ro: Informații despre facturare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Network
ro: Rețea

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Add new project
ro: Adăugați un nou proiect
