Façade (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Region
sl: Regija

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Authored by
sl: Avtor

en: Owner
sl: Lastnik

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
