Façade (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Database name
te: డాటాబేసు పేరు

en: Project name
te: ప్రాజెక్టు పేరు

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -
