Façade (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Projects
ca: Projectes

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Region
ca: Regió

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Owner
ca: Propietari

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Share
ca: Comparteix

en: Database name
ca: Nom de la base de dades

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
