Façade (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Database name
jv: Jeneng database

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
