Façade (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Drupal
kk: Друпал

en: Authored by
kk: Автор

en: Database name
kk: Дерекқор атауы
