Façade (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Projects
sv: Projekt

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Database name
sv: Databasens namn

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Domain ID
sv: ID-nummer för domän

en: Project name
sv: Namn på projekt

en: Changed
sv: Ändrad

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Asc
sv: Stigande

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
